MISTRZYNIE POWIATU

26 stycznia 2017r nasze dziewczęta uczestniczyły w turnieju halowej piłki nożnej, który to odbywał się w ramach Powiatowej Gimnazjady Dzieci i Młodzieży. Organizatorem było Gimnazjum Gminy Oleśnica oraz PSZS w Oleśnicy. Warto nadmienić, że w listopadzie nasz zespół wygrał II Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Oleśnica.

Do zawodów przystąpiły 4 zespoły które rywalizowały „każdy z każdym”. Nasze zawodniczki pokonały kolejno 2-0 Gimnazjum nr 1 w Oleśnicy (gole Patrycji Foluszczyk i Wiktorii Jabłońskiej) oraz Dobroszyce 3-0 (2 gole Katarzyny Kaczorowskiej i jeden Patrycji Foluszczyk). W trzecim meczu mimo naszej dużej przewagi padł bezbramkowy remis i tym samym zostaliśmy Mistrzami Powiatu w halowej Piłce Nożnej Dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały: Kasia Moś, Martyna Mróz, Zuzanna Polańska, Kasia Kaczorowska, Patrycja Foluszczyk, Wiktoria Jabłońska, Natalia Pitschman, Maja Łukasik, Sandra Olczyk, Ala Szczepaniak. Trenerem jest Bartek Purzyński.